Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
   
 
 

Téma měsíce 2008
Téma měsíce 2009
Svatební šaty
Společenské šaty
Denní oblečení
Domácí oblečení
Oblečení pro Kena
Ostatní oblečky
Střihy a návody
Nábytek a bytové doplňky
Jídlo, květiny a doplňky
Zvířátka a ostatní
Zátiší a kulisy
Šperky a ozdoby
Barbie
Ru Paul
Tonner
Fashion Royalty
Celebrity show
OOAK tvorba
MIISS 2010
Michael Jackson
Cruella De Vil

The KING OF POP

MICHAEL JACKSON

Zpěvák, tanečník, muzikant, skladatel, malíř, herec, textař, ale především člověk se srdíčkem na správném místě, věčné dítě, čistý jako průzračná voda, upřímný, bezelstný, to vše a mnohem mnohem víc byl a stále je King of Pop Michael Jackson. Ikona hudebního nebe, která ovlivnila celý můj život a věřím, že nejen můj. Člověk na kterého se nezapomíná. Člověk, který byl opravdu člověkem a zároveň působil jako ztělesnění Boha na Zemi. Člověk, který snad ani nepatřil do dnešní "zlé"doby. Vzpomínáme na Tebe Mikeu, máme Tě rádi a nikdy na Tebe nezapomeneme! Král je mrtev, ať žije Král!

Tato stránka je věnována největšímu umělci všech dob, resp. jeho vypodobnění v této panence, která je jen jednou z celé řady panenek slavných osobností. Možná si říkáte, no jo, ale kde je ten Majkl, když jsou tady zatím jen světové top modelky?

Nebojte se on se tu ukáže, ale jak je zvykem, na největší hvězdy se musí čekat, a protože Majkl je tou největší a nejkontroverznější hvězdou všech dob, tak na jeho příchod si opravdu budete muset ještě chvíli počkat. Zatím Vás přivítají mé Top modelky ve vzpomínkové kolekci na Krále popu, neboť Majkl svojí mega show teprve připravuje a moc se na Vás všechny těší. :o))))

           
Tak si představte, že naše Top modelky obdržely pozvánku na setkání s Michaelem Jacksonem a to přímo v zákulisí před jeho novou show!
           
I když jsou holky na popularitu zvyklé, neboť jsou světoznámými Top modelkami, tak přeci jen trochu znervózněly. Jde přeci o Michaela Jacksona, Krále popu.
           
A tak po počáteční eufórii a nadšení se začaly na setkání pilně připravovat, zajely si do nového Butiku, a oblékly se do triček se svým idolem. Eugenia dokonce objevila originální bundu k singlu Beat it navrženou firmou latoya a to speciálně pro Majklovo nové světové turné, které brzy odstartuje.
           
Sophia, Eugenia, Naomi i Veronique pro Vás pózují, než odletí na setkání s Králem popu u příležitosti zahájení světového turné. Z tohoto setkání Vám přineseme určitě zajímavou reportáž.:o)
                   
                     
                     

 

 

 

 

 

Novinky:


29.12.2008
NOVÝ VZHLED STRÁNEK
---------------------

Oficiální stránky soutěže Miss Latoya

Otevřeny registrace pro 2.ročník soutěže MISS LATOYA 2011
----------------------

Atmosféra Vánoc 2009
----------------------

Dobové šaty (Baroko,Rokoko) Kněžna Sofia
----------------------

Šaty "Oheň" alá Blanka Matragi
----------------------

Šaty pro vítězku 1.ročníku soutěže Miss Latoya 2010
----------------------

Kolekce fotografií pro kalendář 2010
-----------------------

Návod na lavírku - ručně malované šaty ala Blanka Matragi
---------------------

Předvánoční akce s dětmi ze zvláštní základní školy v Teplicích
---------------------

Nové Fashion Royalty
-----------------------

 
Design by latoya 2008
 
Info o mě Panenky Barbie Moje sbírka panenek Panenky Moje hobby a zájmy Odkazy na podobné stránky Kontakt Zpět na úvodní stránku